ARTMAHAL

hakkımızda

HEP DAHA İYİSİNİ, DAHA GÜZELİNİ YARATMAK İÇİN ÇALISTIK.

Yaratıcı, inanan ve sizler için daha iyisini yaratabilmek için çalışan bir ekibiz.

Bizler 20 yılımızı daha iyiyi üretmek, daha iyisini başarmak için gece gündüz çalışarak geçirdik. Bundan sonra da daha da güzellerini yaratabilmek için çalışmaya devam ediyoruz... 

ekibimiz

TOLGA

Makine Y. Müh.

Makine Mühendisliği alanında 1999 yılında lisans, 2001 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli firmalarda makine mühendisliği, şef mühendis, başmühendis, proje müdürlüğü gibi görevlerde bulundu. 18 yıl endüstriyel projeler ve konut projelerinde görev yaptı.

BARBAROS

İnşaat Müh.

1998 yılında İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Çeşitli firmalarda iş merkezi ve konut inşaatlarının yapımında şantiye şefliği görevlerinde bulundu. 16 yıl özel bir şirkette Genel Müdürlük görevi yaptı.  

SAVAS

İnşaat Müh.

1999 yılında D.E.Ü. İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdikten sonra Türkiye ve Rusya'da çeşitli konut ve sanayi yapısı işlerinde şantiye organizasyon ve kontrol görevlerinde bulundu. 2009 yılından bu yana inşaat sektöründe taahhüt işleri yapmaktadır. 

AYSEGÜL

İnşaat Y. Müh.

İnşaat Mühendisliği alanında 1999 yılında lisans, 2002 yılında yüksek lisans, 2008 yılında doktora derecesini aldı. doktora tez çalışmalarını Almanya'da tamamladı. Konut projelerinde, proje mühendisi olarak görev yaptı. İnşaat Mühendisliği alanında kamu ve özel sektöre danışmanlık hizmetleri verdi.

MELİKE

İnşaat Müh.

1998 yılında İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.  9 Eylül Üniversitesinde İşletme Masterını tamamladı. Özel sektör ve kamuda alt yapı, okul, konut inşaatlarında kontrollük ve şeflik görevlerinde bulundu. 

MUJDE

Mimar

1994 yılında D.E.Ü Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. 2003 yılına kadar  özel bir şirkette şantiyelerden sorumlu mimar olarak görev yaptı. 2003 yılından itibaren kendi firmasını kurup, proje, mimarlık ve dekorasyon işleri yapmaktadır.

© 2018 ARTMAHAL YAPI A.S.         info@artmahalyapi.com

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon

SANATSAL DOKUNUŞ