top of page

Artmahal Yapı

Yaratıcı, inanan ve sizler için daha iyisini yaratabilmek için çalışan bir ekibiz.

Bizler 22 yılımızı daha iyiyi üretmek, daha iyisini başarmak için gece gündüz çalışarak geçirdik. Bundan sonra da daha da güzellerini yaratabilmek için çalışmaya devam ediyoruz... 

TOLGA

Makine Y. Müh.

Makine Mühendisliği alanında 1999 yılında lisans, 2001 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli firmalarda makine mühendisliği, şef mühendis, başmühendis, proje müdürlüğü gibi görevlerde bulundu. 18 yıl endüstriyel projeler ve konut projelerinde görev yaptı.

BARBAROS

İnşaat Müh.

1998 yılında İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Çeşitli firmalarda iş merkezi ve konut inşaatlarının yapımında şantiye şefliği görevlerinde bulundu. 16 yıl özel bir şirkette Genel Müdürlük görevi yaptı.  

AYSEGÜL

İnşaat Y. Müh.

İnşaat Mühendisliği alanında 1999 yılında lisans, 2002 yılında yüksek lisans, 2008 yılında doktora derecesini aldı. doktora tez çalışmalarını Almanya'da tamamladı. Konut projelerinde, proje mühendisi olarak görev yaptı. İnşaat Mühendisliği alanında kamu ve özel sektöre danışmanlık hizmetleri verdi.

İnşaat Müh.

MELİKE

1998 yılında İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.  9 Eylül Üniversitesinde İşletme Masterını tamamladı. Özel sektör ve kamuda alt yapı, okul, konut inşaatlarında kontrollük ve şeflik görevlerinde bulundu. 

bottom of page